Proč už nejsme zahradnictví Branka-Závlaha

Rubrika: Aktuality | 0

Dlouhá léta jsme vystupovali pod jménem zahradnictví Branka-Závlaha. Zahradnictví v Brance u Opavy se říkalo Závlaha ještě mnoho let předtím než jej Zdeněk Bačina na začátku devadesátých let koupil. Proto bylo logickým krokem název Závlaha využívat i nadále.

Naše zahradnictví je již od začátku rodinného charakteru a proto se k manželům Bačinovým přidali i jejich vnuci. V zahradnictví pracovali několik let a starali se o jeho propagaci. Spravovali internetové stránky, na kterých si vytvořili eshop, kde prodávali rostliny z našeho zahradnictví. Tato spolupráce trvala několik let, než byla kvůli výrazným názorovým neshodám ukončena. Ze dne na den jsme tak ztratili přístup k webovým stránkám i emailu.

Změnili jsme název na Bačina-Závlaha

Naše zahradnictví proto nyní vystupuje pod novým jménem zahradnictví Bačina-Závlaha. Přestože se naše cesty rozdělily, můžete i po několika měsících najít na internetu neaktuální a matoucí informace, které se nám přes naši snahu nedaří odstranit. V různých online katalozích je vedle původní domény zahradnictvi-branka.cz uváděna naše adresa a fotografie z našeho zahradnictví spolu s telefonními kontakty a emailem, ke kterým už nemáme přístup. Někteří naši zákazníci jsou navíc při snaze nás takto kontaktovat záměrně uváděni v omyl, že zahradnictví Branka-Závlaha zaniklo úplně, což není pravda. Došlo pouze k přejmenování z Branka-Závlaha na Bačina-Závlaha s tím, že zahradnictví pořád sídlí v Brance u Opavy.

Věříme, že si stejně jako my na tuto nepatrnou změnu brzy zvyknete a  budete i nadále spokojeni s našimi službami. Děkujeme vám za pochopení a jsme rádi, že jste nám zachovali vaši přízeň a zůstali našimi věrnými zákazníky.

Tým zahradnictví Bačina-Závlaha

 

zahradnictvi branka zavlaha

 

zahradnictví branka závlaha 4

 

zahradnictvi branka zavlaha2

 

zahradnictvi branka zavlaha 3